Detailplaneeringud

Detailplaneeringud

Detailplaneeringute koostamise juures on meile oluline, et lahendus toetaks kliendi arendusplaane kõige paremini. Planeeringu koostamise käigus leiame sellise lahenduse, mis on hiljem valutult realiseeritav ja säästab võimalikult paljuressursse. Meile on oluline, et planeeritu oleks läbimõeldud ja hiljem ka teostatav. Leiame, et planeeringu koostamisel ei tohi kergekäeliselt võtta vastu selliseid otsuseid, mis võivad planeeringu järgi ehitamise kahtluse alla seada. Seega proovime erimeelsuste korral jõuda alati sellisele lahendusele, mis rahuldab kõiki osapooli. Kõik OÜ Plaan poolt koostatud planeeringud on kehtestatud.

Soovi korral alustame detailplaneeringu tegemist juba taristu eelprojektide koostamisega. Nii saab tagada, et detailplaneering poleks takistuseks hilisemate projektide koostamisel, samuti saab projekte paralleelselt tehes ennetada tulevikus tekkivaid vasturääkivusi projekti ja planeeringu vahel. Taristu eel- ja tehnilised projektid tellime alltöövõtjate käest ja meie asub projektijuhi kohale. Projektijuhina koordineerime  alltöövõtjate tööd ja kontrollime ajagraafikus püsimist, lepinguliste nõuete täitmist, tehes vajaduse korral alltöövõtjale ettekirjutusi.

Enne planeeringu algatamist soovitame väga põhjalikult analüüsida mida planeerida. Vajadusel koostame maaüksusele parima kasutuse analüüsi, kus leitakse maa-alale kõige optimaalne lahendus. Parima lahenduse leidmisele kaasame erinevaid spetsialiste: finantsanalüütik, kinnisvara hindaja, arhitekt, projekteerijad jt. Täpsemalt selle teenuse kohta loe siit.

Kliendi soovitus

Lõunakeskusel ja Astri ettevõtete grupil on Plaan OÜ-ga pikaajaline ja väga hea koostöökogemus. Oleme tellinud detailplaneeringute koostamist ja jooksvaid eksperthinnanguid. Jätkame koostööd kindlasti ka edaspidi.

 

 

Jaan Lott
Lõunakeskus OÜ tegevjuht

Projektid


Fatal error: Cannot use string offset as an array in /data01/virt32839/domeenid/www.plaan.ee/htdocs/wp-content/themes/plaan/services.php on line 90